Chcete zaujať kvalitnou reklamou?Tak Vám ju musíme vyrobiť my!

Naša filozofia: spokojný zamestnanec + spokojný klient = maximálne spokojný majiteľ.

Fungujeme na princípe trojuholníka. Každá zo strán musí byť spokojná. V našej spoločnosti je na prvom mieste zamestnanec. Ak je spokojný on, dokáže zo seba vydať pri svojej práci maximum a tak v maximálnej miere uspokojiť klientove predstavy. Ak je spokojný klient, platí a vracia sa. Keď sú už spokojní zamestnanci a klient, je spokojný aj majiteľ, pretože dokáže uživiť sám seba a svojich spolupracovníkov.

Nie je reklama, ako reklama!

Chcete mať kvalitnú reklamu na mieru? Tak na nej nešetrite! Myslíme to vážne. Nemusíte ju mať od nás, ale neverte tomu, že môžete mať niečo kvalitné a na mieru za pár drobných. Ak zaplatíte málo, môžete si byť istí, že dostanete málo. Ak zaplatíte veľa, nemusí to znamenať, že dostanete veľa. Vieme, je to zložité. Za svoje peniaze chcete mať kvalitu a to je správne. Prečo by ste ale mali zaplatiť za 30 sekundové video niekoľko tisíc? Lebo kvalitnú reklamu vám dokáže vyrobiť málokto. Ak by to bolo jednoduché, každý by si ju robil sám.

Tak to skúste a ak vám to nevyjde, zavolajte nám 🙂 Urobíme všetko pre to, aby vás vynaložené prostriedky nemrzeli a boli ste spokojní.

Náš tím


Jakub Bubeník

Mgr.Art. Jakub Bubeník

Majiteľ spoločnosti

Ahojte. V mediálnej sfére som začal makať od svojich 10-tich rokov. V skutočnosti od 20, ale od 10 som vedel, že v nej makať chcem a tak som si v dospelosti šiel za svojím snom. Začínal som za mikrofónom Rádia Lumen. Áno, čítate správne 🙂 Robil som tam športového redaktora, tak sa nezľaknite. Cez viaceré regionálne médiá som sa dostal ako 22 ročný do Televízie Markíza. Najskôr ako pomocný športový redaktor a následne od 24 rokov ako redaktor spravodajstva. Keď som mal 30, z Markízy som odišiel a prijal som zatiaľ svoju najväčšiu životnú výzvu. Tou bolo urobiť z nefungujúcej regionálnej TV Hronka fungujúcu. Či sa mi to podarilo, posúďte sami. Popri Hronke som sa rozhodol nakrúcať aj reklamy, pretože si myslím, že to aspoň trochu viem. Mnohí iní nevedia, ale aj tak si vypýtajú veľké peniaze a tí, čo vedia, si pýtajú viac, ako ja 🙂 Som vyštudovaný herec a hrdý otec dvoch malých synov.

Ako to vyzerá, keď pracujeme?